fbpx

Zyre me qira te hotel Grandi

 • €500
, Qendër, Prishtinë
 • Zyre
 • Lloji i Pronës

Zyre me qira te hotel Grandi

, Qendër, Prishtinë
 • €500

Overview

 • Zyre
 • Lloji i Pronës

Përshkrimi

Zyre me qira te hotel Grandi
Lëshohet me qira banesa në pjesën më të frekuentuar të qytetit, vetëm 50m afërsi me hotel Grand; Qeverin; NewBorn. Banesa ka pamje në dy anët e qytetit.
Banesa është në katin e 4-të dhe ka këtë rënditje;
4 Dhoma
1 Kuzhinë
3 Ballkon
1 Koridor
1 Banjo
1 Depo

Detajet

Përditsuar më April 23, 2021 at 2:38 pm
 • Çmimi: €500
 • Lloji i Pronës: Zyre
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Qendër
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Trekëndëshi Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Trekëndëshi Patundshmëri
 • Trekëndëshi Patundshmëri