fbpx

Zyre me QIRA në shesh

 • €500
, Qendër, Prishtinë
 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 75

Zyre me QIRA në shesh

, Qendër, Prishtinë
 • €500

Overview

 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 75

Përshkrimi

Zyre me QIRA në shesh, përballë Ministrisë së Kulturës Zyre | QIRA | Shesh | 75m² | 500euro Zyra është në katin e 1, ka sipërfaqe prej 75m² me këtë renditje: -3 Njësi pune -Mini Kuzhinë -Banjo dhe -2 Ballkone Çmimi i qirasë është 500euro i pa negociueshëm

Detajet

Përditsuar më November 20, 2020 at 10:19 am
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 75 m²
 • Lloji i Pronës: Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Qendër
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate