fbpx

Zyre me QIRA në qendër te kinemaja “ABC”

 • €420
ne Qender, Qendër, Prishtinë

Overview

 • Zyre
 • Property Type
 • 80m2

Description

Zyre me QIRA në qendër te kinemaja “ABC”

Zyre | Qender | 80m² | Kati 2 | 420euro

Zyra është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 80m² me këtë renditje:
-3 Njësi pune,
-Kuzhinë,
-Banjo
-Depo dhe
-2 Ballkone

Nxemje qëndrore me Termokos

Details

Përditsuar më October 28, 2020 at 11:08 am
 • Price: €420
 • Property size: 80m2 m²
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Me qera
 • Address ne Qender
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Qendër
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate