fbpx

Zyre me QIRA në qendër afër sheshit

 • €400
në qendër afër sheshit, Qendër, Prishtinë
Me qera
në qendër afër sheshit, Qendër, Prishtinë
 • €400

Overview

 • Zyre
 • Property Type
 • 75m2

Description

Zyre me QIRA në qendër afër sheshit Zyre | QIRA | Qendër | 75m² | 400euro Zyra është në katin e 1, ka sipërfaqe prej 75m² me këtë renditje: -3 Njësi pune -Banjo dhe -2 Ballkone

Details

Përditsuar më November 12, 2020 at 11:22 am
 • Price: €400
 • Property size: 75m2 m²
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Me qera
 • Address në qendër afër sheshit
 • City Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Qendër
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate