fbpx

Zyre me qira në Dardani

 • €500
Featured Me qera
përballë shtatores së Bill Clinton, Dardania, Prishtinë
 • Zyre
 • Property Type
 • 1
 • Banjo
 • 65m2
Featured Me qera
përballë shtatores së Bill Clinton, Dardania, Prishtinë
 • €500

Overview

 • Zyre
 • Property Type
 • 1
 • Banjo
 • 65m2

Description

përballë shtatores së Bill Clinton, në rrugen kryesore me pamje në dy anët, me 65 m2, kati 2, kushte shumë të mira për pune, me sistem të alarmit dhe kamerav si dhe klimatizim, po ashtu ka sistem të ngrohëjes me termokos, parking të mjaftushem me roje 24h, është e mobiluar si dhe ka këtë renditje:

2 Hapsira të punës të mëdha kuzhinë banjo depo

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:23 am
 • Price: €500
 • Property size: 65m2 m²
 • Banjo: 1
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Me qera
 • Address përballë shtatores së Bill Clinton
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Dardania
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri