fbpx

Zyre me 3 dhoma pune me qira në Qendër

 • €600
, , Prishtinë
 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Banjo
 • 80

Zyre me 3 dhoma pune me qira në Qendër

, , Prishtinë
 • €600

Overview

 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Banjo
 • 80

Përshkrimi

Zyra gjendet në Qendër, afër saj ka QKMF-në dhe dyqanin e Dormeos, si lokacion është urë lidhëse me sheshin “Nëna Terezë” dhe lagjen Qafa, sistemi i ngrohjës qëndrore është me Termokos. Zyra është tërësisht e renovuar dhe gjithësej ka 80m2, po ashtu posedon ashensor.

Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Banjo

Detajet

Përditsuar më March 3, 2021 at 2:35 pm
 • Çmimi: €600
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa, Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate