fbpx

Zyre me 3 dhoma pune me qira në lagjen Kalabria – Emshir

 • €280
në kompleksin Riera, Kalabri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Banjo
 • 105

Zyre me 3 dhoma pune me qira në lagjen Kalabria – Emshir

në kompleksin Riera, Kalabri, Prishtinë
 • €280

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Banjo
 • 105

Përshkrimi

Zyra gjendet në objektin e ndërtuar nga Lesna në kompleksin Riera, është tërësisht e renovuar dhe e gatshme për shfrytëzim, ka gjithsej 105m2, ngrohje qëndrore me Termokos si dhe është në katin e VI-të.

Detajet

Përditsuar më March 4, 2021 at 3:03 pm
 • Çmimi: €280
 • Madhësia e pronës: 105 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në kompleksin Riera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kalabri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate