fbpx

Zyre 90m2 me qira te “Rruga B”

 • €500
te "Rruga B", Mati 1, Prishtinë
 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Banjo

Zyre 90m2 me qira te “Rruga B”

te "Rruga B", Mati 1, Prishtinë
 • €500

Overview

 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Zyre 90m2 me qira te “Rruga B” ne kompleksin “Kawa”. Zyra ndodhet ne katin e 3-te me ashensor dhe ka pamje nga rruga kryesore, zyra ka kete formacion:
Salle takimesh
2 Njesi Ndihmese
2 Nyje Sanitare
Terrase

Zyra ofrohet per afat te gjate, ka pozite te pershtatshme e strategjike per destinime te ndryshme afariste, organizim te kendshem, depozita e obligueshme

Detajet

Përditsuar më October 28, 2020 at 12:14 pm
 • Çmimi: €500
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa te "Rruga B"
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Rozi Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Rozi Patundshmeri
 • Rozi Patundshmeri