fbpx

Zyre 80m2 me qira në shesh

 • €500
, Qendër, Prishtinë
 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 80

Zyre 80m2 me qira në shesh

, Qendër, Prishtinë
 • €500

Overview

 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 80

Përshkrimi

Zyre | QIRA | Kati 3 | 80m² | 500euro
Zyra është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 80m² me këtë renditje:
-3 Njësi pune
-Banjo dhe
-Ballkon
*Banesa është tëresisht e renovuar
*Nxemje qëndrore me termokos
Çmimi i qirasë është 500euro dhe një depozit

Detajet

Përditsuar më April 23, 2021 at 2:20 pm
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Lloji i Pronës: Banesa, Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Qendër
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate