fbpx

Zyre 140m² me QIRA në Dardani.

, Dardania, Prishtinë
 • Zyre
 • Lloji i Pronës

Zyre 140m² me QIRA në Dardani.

, Dardania, Prishtinë

Overview

 • Zyre
 • Lloji i Pronës

Përshkrimi

Zyrja gjendet në Dardani, afër “Bill Clinton” në katin e 1-rë.
Zyrja posedon 6 hapsira të mëdha pune, 2 banjo, 1 kuzhinë dhe 1 server room.
Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm per veprimtari të ndryshme biznesi sepse ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit.

Detajet

Përditsuar më January 25, 2021 at 2:33 pm
 • Lloji i Pronës: Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Dardania
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate