fbpx

Villa Ekskluzive 250m2

 • €220,000
Featured Ne shitje
në Brezovicë në kompleksin “NIC”, Shtërpcë
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 250m2
Featured Ne shitje
në Brezovicë në kompleksin “NIC”, Shtërpcë
 • €220,000

Overview

 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 250m2

Description

Villa gjendet në Brezovicë në kompleksin “NIC” dhe ndodhet në 4 ari truall me çasje buzë lumit. Villa gëzonë ndërtim arkitektunik luksoz dhe stil modern. Villa ka intimitetin e saj, por njëkohësisht ju do të keni mundësi të shijoni poashtu edhe ambientet natyrore që përmban ky Kompleks. Villa është e pozicionuar në ambient të qetë, atraktiv, e të rrethuar me Malet e Sharrit dhe rrjedhës së lumit të mrekullueshëm. Villla ka një investim mjaftë të lartë duke përfshirë keramikat dhe parketin cilësorë, gjithashtu posedon kamin me sistemin e ngrohjes të ndërlidhur nën dysheme. Villa ka këtë renditje: -Kati përdhesë: |1 Sallon |1 Dhomë të fjetjes |1 Kuzhinë |1 Banjo |1 Garazhë -Kati i 1-rë: | 1 Sallon | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Terasë -Kati I dytë: |2 Dhoma të fjetjes (secila ka ballkon) |1 Banjo

Details

Përditsuar më November 10, 2020 at 3:17 pm
 • Price: €220,000
 • Property size: 250m2 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Ne shitje
 • Address në Brezovicë në kompleksin “NIC”
 • City Shtërpcë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 38357
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate