fbpx

Villa 162m² në SHITJE në Green Coast Resort & Residences

 • Me marreveshje
në gjirin e Palasës afër Dhërmisë, ,
 • Villa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 162

Villa 162m² në SHITJE në Green Coast Resort & Residences

në gjirin e Palasës afër Dhërmisë, ,
 • Me marreveshje

Overview

 • Villa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 162

Përshkrimi

Villa ndodhet në gjirin e Palasës afër Dhërmisë, një prej gjireve më të bukur të Rivierës Shqiptare i cili ofron standart të lartë të jetesës dhe arkitekturë moderne. Villa ka pamje nga lindja – perëndim në Detin Jon, gjithashtu posedon 2 hapsira per vendparkinge. Green Coast Resort and Residences është një ndër investimet më të rralla në Shqipëri me një projekt të veqantë.

Villa ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|1 Banjo
|1 Terasë

Kati i pare:
|2 Dhoma të fjetjës
|1 Banjo
|1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më December 11, 2020 at 3:59 pm
 • Çmimi: Me marreveshje
 • Madhësia e pronës: 162 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Villa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në gjirin e Palasës afër Dhërmisë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Albania

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate