fbpx

Truall 2 Hektarë E 21 Ari Me QIRA Në Lipjan

 • Me Marrëveshje
, , Prishtinë
 • Land
 • Lloji i Pronës

Truall 2 Hektarë E 21 Ari Me QIRA Në Lipjan

, , Prishtinë
 • Me Marrëveshje

Overview

 • Land
 • Lloji i Pronës

Përshkrimi

Trualli gjendet në magjistralen Prishtinë – Lipjan afër rrugës kryesore.
Trualli posedon infrastrukturë të plotë dhe është i përshtatshëm për Depo.
Çmimi me marrëveshje.

Detajet

Përditsuar më March 29, 2021 at 2:28 pm
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Lloji i Pronës: Land
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate