fbpx

Shtëpi me QIRA në Veternik afër Eulex

 • Me marreveshje
Featured Me qera
në Veternik afër Eulex, Prishtinë
 • Shtëpi
 • Property Type
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 340m2
Featured Me qera
në Veternik afër Eulex, Prishtinë
 • Me marreveshje

Overview

 • Shtëpi
 • Property Type
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 340m2

Description

Shtëpia ka sipërfaqe të banimit prej 340m² të përbërë nga Përdhesa dhe Kati i parë me këtë renditje: Kati i parë: -Dhomë dite me kuzhinë -Dhomë gjumi -Banjo -Pjesa utilitare për larje/tharje. Kati i dytë: -5 Dhoma të gjumit (njëra me banjo të integruar) -Banjo të përbashkët -Tarasë prej 40m² dhe -Ballkon Shtëpia ka dhe garazhën si dhe oborr prej 3ari.

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:20 am
 • Price: Me marreveshje
 • Property size: 340m2 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Shtëpi
 • Property Status: Me qera
 • Address në Veternik afër Eulex
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate