fbpx

Shtepi me qira ne lagjen Qershia

 • €1,200
Të zgjedhura Me qera
Lagjia Qershia, , Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 202
Të zgjedhura

Shtepi me qira ne lagjen Qershia

Lagjia Qershia, , Prishtinë
 • €1,200

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 202

Përshkrimi

Shtepia gjendet ne lagjen Qershia me siperfaqe prej 202 m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 3 banjo, ballkon dhe garazhe. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1200 euro per muaj.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:32 am
 • Çmimi: €1,200
 • Madhësia e pronës: 202 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjot: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Lagjia Qershia
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Anem Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Anem Real Estate
 • Anem Real Estate