fbpx

Shtëpi me qira në lagjen NIC

 • €1,500
Featured Me qera
Lagjja NIC, Prishtinë
 • Shtëpi
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Bathrooms
 • 1
 • Garazh
 • 300 m²

Overview

 • Shtëpi
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Bathrooms
 • 1
 • Garazh
 • 300 m²

Description

Shtepi me qira në Prishtinë, lagjen NIC. Shtëpia është 2 kateshe (300m²) me 5 ari oborr dhe ka këtë renditje: -KATI PERDHES: Sallon te madh me dalje ne teras, kuzhinë, trapezari, banjo dhe garazh dhe depo. -KATI I-rë 3 Dhoma te fjetjes, 2 banjo, 2 ballkona, -Nënkulem: Sallon te gjerë, kuzhinë dhe banjo E mobiluar komplet me mobile moderne, parking per 4 vetura, kamin, klimë, sistem te alarmit te instaluar, ngrohje qendrore me rrymë apo pelet, sistem elektronik i ujitjes se oborrit dhe shadervan.

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:35 am
 • Price: €1,500
 • Property size: 300 m² m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 4
 • Garazh: 1
 • Property Type: Shtëpi
 • Property Status: Me qera
 • Address Lagjja NIC
 • City Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Faton Beqiri
 • Faton Beqiri