fbpx

Shtëpi me QIRA në lagjen “Marigona Residence”

 • €1,100
, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 174

Shtëpi me QIRA në lagjen “Marigona Residence”

, , Prishtinë
 • €1,100

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 174

Përshkrimi

Shtëpi | QIRA | Marigona Residence | 174m² | 1100euro
Shtëpia ka sipërfaqe prej 174m² të ndërtuar në truall prej 3ari me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë
-3 Dhoma të gjumit (njëra me banjo të integruar)
-2 Banjo të përbashkëta
-Ballkon dhe
-Oborr.
Cmimi i qirasë mujore është 1100euro dhe një depozit

Detajet

Përditsuar më May 28, 2021 at 2:49 pm
 • Çmimi: €1,100
 • Madhësia e pronës: 174 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 3
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate