fbpx

Shtëpi me QIRA në lagjen “Marigona Residence”

 • $1,100
në lagjen "Marigona Residence"
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 174m2

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 174m2

Description

Shtëpi | QIRA | Marigona Residence | 174m² | 1100euro
Shtëpia ka sipërfaqe prej 174m² të ndërtuar në truall prej 3ari me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë
-3 Dhoma të gjumit (njëra me banjo të integruar)
-2 Banjo të përbashkëta
-Ballkon dhe
-Oborr.
Cmimi i qirasë mujore është 1100euro dhe një depozit

 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

Details

Updated on May 28, 2021 at 2:50 pm
 • Price: $1,100
 • Property size: 174m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Omega Real Estate

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate