fbpx

Shtëpi me 4 dhoma gjumi me qira në Lagjen Marigona 2 – Çagllavicë

Çagllavicë, ,
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot

Shtëpi me 4 dhoma gjumi me qira në Lagjen Marigona 2 – Çagllavicë

Çagllavicë, ,

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Çagllavicë afër Bau Marketit, saktësisht në lagjen Marigona 2. Shtëpia është tërësisht e mobiluar me një stil të veçantë, ka sistemin e ngrohjës me pompë Termike Daikin.

Shtepia ka kamin, rezervuar uji 3000 litra, dritaret 4 stinore dhe alarm sigurie të shtëpisë.

Shtëpia ka këtë renditje: – Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Utillity | 1 Banjo | 1 Garazhë – Kati I-rë | 4 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) | 2 Banjo (njëra në Master Bedroom) | 1 Terasë

Detajet

Përditsuar më January 6, 2021 at 12:26 pm
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjot: 3
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Çagllavicë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate