fbpx

Shtëpi me 3 dhoma gjumi në shitje në Çagllavicë – Lagjja Jonë

 • €255,000
Të zgjedhura Ne shitje
Lagjja Jonë, , Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
Të zgjedhura

Shtëpi me 3 dhoma gjumi në shitje në Çagllavicë – Lagjja Jonë

Lagjja Jonë, , Prishtinë
 • €255,000

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 1
 • Garazh

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Çagllavicë, në Lagjen Lagjja Jonë, ka një investim shumë me ekstra se shtëpitë që janë në këtë lagje, është e gatshme për banim dhe është tërësisht e mobiluar me mobilje te kualitetit të lartë(Shitet me mobilje), mure me fasadë rafaelo, kamin me mermer kualitativ, ngrohje qëndrore me rrymë me kalda Vaillant, roleta, alarm sigurie, kamera. Shtëpia ka sipërfaqe 320m2 si dhe sipërfaqe trualli 4.07 ari. Shtëpia ka këtë renditje: – Perdhesa | 1 Dhomë ndenje (me dy ambiente) | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Koridor | 1 Garazhë – Kati i I-rë: | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 Ballkon | 1 Terasë

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:34 am
 • Çmimi: €255,000
 • Land Area: 320 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Lagjja Jonë
 • Qytet Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate