fbpx

Shtëpi luksoze 210m2 në SHITJE në Marigona Residence

 • €320,000
në Marigona Residence, , Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 210

Shtëpi luksoze 210m2 në SHITJE në Marigona Residence

në Marigona Residence, , Prishtinë
 • €320,000

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 210

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në lagjën Marigona Residence, lagje kjo me standarte të larta duke ofruar kushte shumë të mira për banim pasi posedon qendrën tregtare, fusha sportive, kënde të lojërave për fëmije, shkollë etj. Shtëpia ka fletë poseduese dhe ka gjthsej 2 kate. Shtëpia është tërësisht e mobiluar me një investim modern ku posedon sistemin e ngrohjes e ka me air të markës (Mistubishi) e cila i redukton kostot e energjisë elektrike në minimum.

* Shtëpia gjithashtu posedon edhe pishinë të madhe.

Shtëpia ka këtë renditje:

|1 Sallon të madhë
|1 Kuzhinë me tryezari
|3 Dhoma të fjetjes (1 masterbadroom)
|3 Banjo
|1 Utiliti
|2 Ballkon
|1 Garazhë

Detajet

Përditsuar më January 13, 2021 at 1:19 pm
 • Çmimi: €320,000
 • Madhësia e pronës: 210 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Marigona Residence
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate