fbpx

Shtëpi 460m² me qira në Lagjen Qendresa

 • €2,200
, , Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 460

Shtëpi 460m² me qira në Lagjen Qendresa

, , Prishtinë
 • €2,200

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 460

Përshkrimi

Shtëpia ka kushte të mira banimi, ndriqim të lartë natyral dhe posedon ngrohje qendrore me rrymë.
1 sallon | 1 kuzhinë | 5 dhoma gjumi (3 masterbedroom) | 1 dhomë pune | 2 banjo | 1 depo | garazhë | bodrum | oborr

Detajet

Përditsuar më January 29, 2021 at 12:51 pm
 • Çmimi: €2,200
 • Madhësia e pronës: 460 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjot: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare