fbpx

Shtëpi 330m² me qira në Bregun e Diellit

 • €1,100
, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Garazh
 • 330

Shtëpi 330m² me qira në Bregun e Diellit

, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • €1,100

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Garazh
 • 330

Përshkrimi

Shtëpia ka 3 kate banimi, oborr dhe garazha. Shtëpia është e pa banuar më parë dhe posedon ngrohje qendrore me rrymë.

Detajet

Përditsuar më January 21, 2021 at 2:01 pm
 • Çmimi: €1,100
 • Madhësia e pronës: 330 m²
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare