fbpx

Shtëpi 266m² me QIRA në Fshatin Ndërkombëtar

 • €2,200
, , Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 266

Shtëpi 266m² me QIRA në Fshatin Ndërkombëtar

, , Prishtinë
 • €2,200

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 266

Përshkrimi

Shtëpi 266m² me QIRA në Fshatin Ndërkombëtar

Shtëpia gjendët në Fshatin Ndërkombëtar, në një lokacion mjaftë të qetë dhe të sigurt për banim. Shtëpia ndodhet në 3.5 Ari truall dhe është e Tipit C, gjithashtu posedon sistem të ngrohjes gjeotermik dhe klimatizim, kamin, garazh, oborr dhe parking rrugor.

Shtëpia ka këtë rënditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|3 dhoma të fjetjes (1-ra master bedroom)
|3 Banjo
|2 Ballkona

Detajet

Përditsuar më December 24, 2020 at 3:38 pm
 • Çmimi: €2,200
 • Madhësia e pronës: 266 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 3
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate