fbpx

Shtëpi 260m2 me QIRA në Lagjen Marigona

në lagjen Marigona Residence, , Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2,5
 • Banjot
 • 1
 • Garazh

Shtëpi 260m2 me QIRA në Lagjen Marigona

në lagjen Marigona Residence, , Prishtinë

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2,5
 • Banjot
 • 1
 • Garazh

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence, lagje kjo me standarde të larta duke ofruar kushte shumë të mira për banim pasi posedon qendrën tregtare, fusha sportive, kende te lojerave per femije, shkollë etj. Shtëpia ka gjithsej dy kate dhe është tërësisht e mobiluar me një investim modern. Shtëpia gjithashtu posedon garazhë dhe oborr. Shtëpia ka këtë renditje: – Kati përdhesë: |2 Sallona | 1 Kuzhinë me Tryezari | 1 WC | 1 Garazhë – Kati i 1-rë: | 3 Dhoma të Fjetjes (njëra Masterbedroom me banjo dhe garderobier) | 2 Banjo | 1 Dhomë Lavanderie | 2 Ballkona

Detajet

Përditsuar më February 8, 2021 at 1:33 pm
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2,5
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në lagjen Marigona Residence
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate