fbpx

Shtëpi 250m² me QIRA për zyre apo banim në Pejton

 • Me marrëveshje
në Pejton, , Prishtinë

Shtëpi 250m² me QIRA për zyre apo banim në Pejton

në Pejton, , Prishtinë
 • Me marrëveshje

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 250

Përshkrimi

Shtëpi | 250m² | Pejton | P+2+Nk | 3.15ari truall
Shtëpia është e ndërtuar truall prej 3.15ari me sipërfaqe banimi prej 250m² të përbërë nga përdhesa,2 kate dhe nënkulmi.
Cdo kat ka dhomën e ditës, kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe 2 ballkone.
Shtëpia është e përshtatshme për banim dhe zyre
Çmimi i qirasë sipas marrëveshjes.

Detajet

Përditsuar më December 1, 2020 at 10:20 am
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 250 m²
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Pejton
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate