fbpx

Shtëpi 236m² në SHITJE në Swiss Village.

 • Me marreveshje
, , Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 236

Shtëpi 236m² në SHITJE në Swiss Village.

, , Prishtinë
 • Me marreveshje

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 236

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Çagllavicë në lagjen “Swiss Village”, një lagje e stilit modern me një pozitë ku çasja për në qytet si dhe lidhjet tjera jashtë tij janë shumë të lehta. Lagjja është e tipit të mbyllur, me mirëmbajtje dhe kontrollë sigurie 24h, e organizuar për një ambient të rehatshëm, funksional dhe të sigurtë si: infrastrukturë moderne, parkingje të mjaftueshme për banorë, hapësira të gjelbëruara dhe kopshte të fëmijëve. Materialet e përdorura në shtëpi janë të gjitha të kualitetit të lartë.
Lagjja Swiss Village ofron 4 lloje të shtëpive për të plotësuar nevojat e familjeve të ndryshme dhe kjo shtëpi është e tipit 2.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me tryezari
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Garazhë

Kati i parë :
| 4 Dhoma të fjetjes(dy prej tyre master bedroom)
| 2 Banjo
| 1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më June 1, 2021 at 12:19 pm
 • Çmimi: Me marreveshje
 • Madhësia e pronës: 236 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjot: 3
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate