fbpx

Shtëpi 202m² me QIRA në Lagjen NIC

 • €1,500
Featured Me qera
në Lagjen NIC, Prishtinë
 • Shtëpi
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 1
 • Garazh
 • 202m2

Overview

 • Shtëpi
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 1
 • Garazh
 • 202m2

Description

Shtëpija gjendet në Lagjen NIC në Çagllavicë. Shtëpija ndodhet në 4 Ari truall, ka 2 kate, oborrin dhe garazhën. Shtëpija është tërësisht e renovuar, e mobiluar me mobilje moderne dhe posedon ngrohje me rrymë. Shtëpija ka këtë renditje: Kati përdhesë: 1 Sallon 1 Kuzhinë me Tryezari 1 Banjo 1 Terrasë 1 Garazhë Kati i 1-rë: 3 Dhoma të fjetjes (njëra me banjo) 2 Banjo 2 Ballkona

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:19 am
 • Price: €1,500
 • Property size: 202m2 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 3
 • Garazh: 1
 • Property Type: Shtëpi
 • Property Status: Me qera
 • Address në Lagjen NIC
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate