fbpx

Shtëpi 196m2 me QIRA në Marigona Residence

 • €900
Featured Me qera
në Marigona Residence, Prishtinë
 • Shtëpi
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 196m2
Featured Me qera
në Marigona Residence, Prishtinë
 • €900

Overview

 • Shtëpi
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 196m2

Description

Shtëpija gjendet në Marigona Residence, lagje e cila ofron standarde të larta, kushte shumë të mira për banim pasi posedon qendrën tregtare, fusha sportive, kënde të lojërave për fëmijë, shkollë etj. Shtëpia ka gjithsej dy kate dhe është tërësisht e mobiluar.
Shtëpija ka këtë renditje:
-Kati përdhesë:
1 Sallon
1 Kuzhinë me tryezari
1 WC
-Kati I 1-rë:
3 Dhoma të fjetjes (njëra master bedroom)
2 Banjo
1 Ballkon

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:19 am
 • Price: €900
 • Property size: 196m2 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Shtëpi
 • Property Status: Me qera
 • Address në Marigona Residence
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate