fbpx

Shtëpi 174m2 Me QIRA Në Marigona Residence.

 • €900
 • Shtëpi
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 174m2

Overview

 • Shtëpi
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 174m2

Description

Shtëpija gjendet në lagjen Marigona Residence. Shtëpija ka gjithësej dy kate ,është tërësishtë e mobiluar dhe posedon ngrohje qëndrore me rrymë. Shtëpija ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.
Shtëpija ka këtë renditje:
-Bodrumi:
|1 Zyre
|1 Depo
-Kati përdhesë:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|1 Terrasë
-Kati i 1-rë:
|3 Dhoma të fjetjes (njëra me banjo)
|1 Banjo
|1 Ballkon

Details

Përditsuar më March 10, 2021 at 2:13 pm
 • Price: €900
 • Property size: 174m2 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Property Type: Shtëpi
 • Property Status: Me qera
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate