fbpx

Shitet shtepia e cila gjendet në “Sofali”

Rr. Bislim Makolli, Sofali, Prishtinë
 • Shtëpi
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 100m2

Overview

 • Shtëpi
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 100m2

Description

TradingProperty ofron për Shitje shtepia e cila gjendet në “Sofali” me adresën Rr. Bislim Makolli. Sipërfaqja e tokës është 6.24 ari.
Shtëpia është 3-katëshe me katin përdhese. Ka izolim me fasade dhe nxemje qendrore.
– Kati përdhese aktualisht shfrytëzohet si bodrum me një sipërfaqe prej 76m2.
– Kati i parë është i banueshëm me:
-Dhomë e qëndrimit ditorë – 24m2
-Kuzhinë – 16m2
-Dhomë gjumit 1 – 16m2
-Dhomë gjumit 2 – 16m2
-Banjo – 4m2
-Korridori -16m2
Gjithsej: 100m2 neto.
-Kati i dytë është vetëm ndërtimi i vrazhdë i planifikuar me të njejtin plan si kati i parë me 100m2 neto.

Details

Përditsuar më January 27, 2021 at 3:28 pm
 • Property size: 100m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Shtëpi
 • Property Status: Ne shitje
 • Address Rr. Bislim Makolli
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Sofali
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Trading Patundshmeri
 • Trading Patundshmeri