fbpx

Shitet Villa ne Prevall Prevalla Prevallac

 • €170,000
Të zgjedhura Ne shitje
Prevall, , Prizren
 • Villa
 • Lloji i Pronës
 • 2.5
 • 1979-1980
 • Year Built
Të zgjedhura

Shitet Villa ne Prevall Prevalla Prevallac

Prevall, , Prizren
 • €170,000

Overview

 • Villa
 • Lloji i Pronës
 • 2.5
 • 1979-1980
 • Year Built

Përshkrimi

Shitet Villa ne Prevall Villa e par e ndertuar ne kete pjese nga pronari shqiptar dhe e vetmja me dokumente te rregullta qe nga viti 1979-1980 Villa posedon 2.5ari gjithsej me shtepi Cmimi final dhe i pa diskutueshem – 170.000 Euro

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:39 am
 • Çmimi: €170,000
 • Madhësia e pronës: 2.5 m²
 • Year Built: 1979-1980
 • Lloji i Pronës: Villa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Prevall
 • Qytet Prizren
 • Zip/Postal Code 20000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Qera Shitje
 • Qera Shitje