fbpx

SHITET URGJENT Banesa me Sip. 89m² tek KaWa në Rrugën C, Mati 1 në Prishtinë.

 • €840
në Rrugën C, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 89

SHITET URGJENT Banesa me Sip. 89m² tek KaWa në Rrugën C, Mati 1 në Prishtinë.

në Rrugën C, Mati 1, Prishtinë
 • €840

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 89

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 89m² , në katin e 5-të. Banesa në fjalë është nga e ndërtuar nga KAWA Group , objektet të cilat njihen për cilësinë dhe rënditjen e përshtatshme , lokacion i shkëlqyer , pozitë shumë të mirë duke qenë me pamje nga lindja , më saktësisht nga rruga kryesore .Shitet e pamobiluar ,e gatshme për banim , ka rënditje maksimalisht të shfrytëzueshme si dhe është shumë e ndriqueshme .
Banesa ka këtë renditje:
Salloni me Kuzhinë,
2 Dhoma të gjumit,
Banjo,
Ballkon dhe
WC.
SHENIME SHTESE: Posedon leje të ndërtimit dhe kontrata mund të bëhet tek Noteri .

Detajet

Përditsuar më December 2, 2020 at 12:17 pm
 • Çmimi: €840
 • Madhësia e pronës: 89 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Rrugën C
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike
 • ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike