fbpx

Shitet URGJENT banes 65 m²

 • €670
Rr. Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65

Shitet URGJENT banes 65 m²

Rr. Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • €670

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65

Përshkrimi

Shitet URGJENT banes 65 m2 në Lagje të Spitalit Rr. Muharrem Fejza në Prishtinë Çmimi 670 € Banesa eshte ne Lagje te Spitalit ne Rr. Muharrem Fejza afer marketit Super Viva, ne katin e 2, e gatshme per banim, me leje te ndertimit dhe ka kete renditje: Sallonin, Kuzhinen, 1 dhoma te gjumit, Banjo, Shpajez, dhe Ballkon. Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Detajet

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:20 pm
 • Çmimi: €670
 • Madhësia e pronës: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Rr. Muharrem Fejza
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike
 • ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike