fbpx

SHITET trualli ne Lagjen Qëndresa, mbrapa “Bau Market”

 • €25,000
ne Lagjen Qëndresa, , Prishtinë
 • Land
 • Lloji i Pronës
 • 4

SHITET trualli ne Lagjen Qëndresa, mbrapa “Bau Market”

ne Lagjen Qëndresa, , Prishtinë
 • €25,000

Overview

 • Land
 • Lloji i Pronës
 • 4

Përshkrimi

Truall | SHITJE | Lagjja Qëndresa | 4 ari | 25.000euro
Trulli ka sipërfaqe prej 4 ari me dimesione të parcelës 16m x 25m me dukumentacion dhe infrastrukturë të kompletuar në një ambient ideal për jetesë.
Çmimi i trualli është 25.000euro për ari.

Detajet

Përditsuar më December 18, 2020 at 10:10 am
 • Çmimi: €25,000
 • Madhësia e pronës: 4 m²
 • Lloji i Pronës: Land
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa ne Lagjen Qëndresa
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate