fbpx

Shitet toka me sipërfaqe 2.6 hektar te Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë)

 • €15
Featured Ne shitje
Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë), Prishtinë
 • Land
 • Property Type
 • 2.6 hektar
Featured Ne shitje
Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë), Prishtinë
 • €15

Overview

 • Land
 • Property Type
 • 2.6 hektar

Description

Toka sipas planit rregullativ është parapar për ndërtim të lartë me koeficient 4 Hapësira ku ndodhet toka është zonë e administruar ,është e rregulluar me infrastrukturë : •Rrymë •Ujë, •Kanalizim •Si dhe ka çasje të menjëhershme në rrugënkryesore

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:33 am
 • Price: €15
 • Property size: 2.6 hektar m²
 • Property Type: Land
 • Property Status: Ne shitje
 • Address Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë)
 • City Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
A.P Holding
 • A.P Holding