fbpx

SHITET Shtëpia në Lagjen e Spitalit

 • €450,000
Featured Ne shitje
në Lagjen e Spitalit, Mati 1, Prishtinë
 • Shtëpi
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 450m2
Featured Ne shitje
në Lagjen e Spitalit, Mati 1, Prishtinë
 • €450,000

Overview

 • Shtëpi
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 450m2

Description

Rr. Muharrem Fejza, me 450m2, 4 ari truall, lokal me 70m2, me kushte shumë të mira banimi eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka këtë renditje:

KATI I
Lokal me 70m2

KATI II
1 dhomë gjumi
dhomë e dites me kuzhine
2 ballkona

KATI III
3 dhoma gjumi
ballkon

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:24 am
 • Price: €450,000
 • Property size: 450m2 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Property Type: Shtëpi
 • Property Status: Ne shitje
 • Address në Lagjen e Spitalit
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri