fbpx

Shitet shtëpia moderne në lagjen “MATI I”

 • €165,000
afër shkollës "Mileniumi i Tretë", Mati 1, Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 179

Shitet shtëpia moderne në lagjen “MATI I”

afër shkollës "Mileniumi i Tretë", Mati 1, Prishtinë
 • €165,000

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 179

Përshkrimi

Shitet shtëpia moderne në lagjen “MATI I”, afër shkollës “Mileniumi i Tretë”.
Shtëpia është ndërtim i ri (viti 2019), posedon lejen e ndërtimit, ka sipërfaqe 179m² dhe truall 3 ari, është me etazhitet: B+P+1, ka këtë renditje:
– Dhomë dite
– Kuzhinë me tryezari
– 3 dhoma të gjumit
– 2 banjo
– garazh.
Ka dy alternativa të nxemjes: nxemje qendrore me pelet (dysheme) dhe kondicioner Multisplit.

Detajet

Përditsuar më January 5, 2021 at 12:59 pm
 • Çmimi: €165,000
 • Madhësia e pronës: 179 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa afër shkollës "Mileniumi i Tretë"
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate