fbpx

Shitet Penthouse në Arbëri (Dragodan)

 • Me marrëveshje
Featured
Prishtinë
 • Penthouse
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 170m2

Overview

 • Penthouse
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 170m2

Description

Banesa Penthouse posedon: 170m2 banim dhe 100m2 teracë

Penthouse gjendet në katin e 6
Posedon Ashensor
2 ballkona ekstra
Me pamje të bukur të kryeqytetit
E gatshme për banim

 

 • Address Rr.Bashkim Fehmiu nr.55 Arbëria 3
 • City Prishtinë
 • Area Arbëri

Details

Updated on December 28, 2020 at 9:48 am
 • Price: Me marrëveshje
 • Property size: 170m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Penthouse

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Qera Shitje
 • Qera Shitje