fbpx

Shitet Penthouse në Arbëri (Dragodan)

 • Me marrëveshje
Të zgjedhura Ne shitje
Rr.Bashkim Fehmiu nr.55 Arbëria 3, Arbëri, Prishtinë
 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 170
Të zgjedhura

Shitet Penthouse në Arbëri (Dragodan)

Rr.Bashkim Fehmiu nr.55 Arbëria 3, Arbëri, Prishtinë
 • Me marrëveshje

Overview

 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 170

Përshkrimi

Banesa Penthouse posedon: 170m2 banim dhe 100m2 teracë

Penthouse gjendet në katin e 6
Posedon Ashensor
2 ballkona ekstra
Me pamje të bukur të kryeqytetit
E gatshme për banim

 

Detajet

Përditsuar më December 28, 2020 at 9:48 am
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 170 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Rooms: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Penthouse
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Rr.Bashkim Fehmiu nr.55 Arbëria 3
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Lagje Arbëri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Qera Shitje
 • Qera Shitje