fbpx

Shitet Penthouse 117.62m2

 • €142,000
, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 1
 • Garazh

Shitet Penthouse 117.62m2

, Mati 1, Prishtinë
 • €142,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 1
 • Garazh

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Vëllezërit Asllani e që është afër shkolla Pavarësia, objekt ky i cili është i gatshëm për banim.Banesa ka gjithësej 117.61m2 banim, 68.32m2 terasë, është në katin e IX-të si dhe ka orientim Lindje-Veri-Perëndim.Banesa ka system dysheme të ngrohjes si dhe ka të shtruar keramikë.Në cmim janë të përfshira 1 Garazhë dhe 2 Depo. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Depo | 1 Ballkon | 1 Terasë | 1 Garazhë

Detajet

Përditsuar më March 29, 2021 at 2:58 pm
 • Çmimi: €142,000
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate