fbpx

Shitet-Lokali 106.32m2 +Terase 17.95m2

 • Me marrëveshje
Featured Ne shitje
Rr:Dimtrie Tucovic, Ferizaj
 • Zyre
 • Property Type
 • 106.32 m2
Featured Ne shitje
Rr:Dimtrie Tucovic, Ferizaj
 • Me marrëveshje

Overview

 • Zyre
 • Property Type
 • 106.32 m2

Description

Shitet: Lokali Kuadratur: 106.32 m2 Kati:Përdhesë Adresa: Rr:Dimtrie Tucovic Lokali posedon dhe terase Lokali është me dokumentacion në rregullë dhe i pranuar teknikisht.

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:00 am
 • Price: Me marrëveshje
 • Property size: 106.32 m2 m²
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Ne shitje
 • Address Rr:Dimtrie Tucovic
 • City Ferizaj
 • Zip/Postal Code 70000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
A.P LINA
 • A.P LINA