fbpx

Shitet banesë në lagjen e Muhaxherve

 • €1,100
Featured Ne shitje
në lagjen Muhaxherve në Kompleksin afaristo - banesor "Kulla e Zotnis", Lagjja e Muhaxherëve, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 74 m2
Featured Ne shitje
në lagjen Muhaxherve në Kompleksin afaristo - banesor "Kulla e Zotnis", Lagjja e Muhaxherëve, Prishtinë
 • €1,100

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 74 m2

Description

Ofron për SHITJE Banesën në lagjen Muhaxherve në Kompleksin afaristo – banesor “Kulla e Zotnis” me arkitekturë moderne dhe me pamje fantastike nga rruga kryesore e qytetit. Banesa gjindet në katin e 9-të dhe është në madhësi prej. 74 m2. Përbëhet prej: -Sallon me kuzhinë -Dy dhoma gjumi -Banjo -Depo -Terracë Çmimi: 1100m2 I diskutueshëm

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:20 am
 • Price: €1,100
 • Property size: 74 m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • Address në lagjen Muhaxherve në Kompleksin afaristo - banesor "Kulla e Zotnis"
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Lagjja e Muhaxherëve
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Trading Patundshmeri
 • Trading Patundshmeri