fbpx

SHITET BANESA

 • €34,000
Të zgjedhura Ne shitje
Rruga UQK, , Gjakovë
 • Duplex
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 67.68
Të zgjedhura

SHITET BANESA

Rruga UQK, , Gjakovë
 • €34,000

Overview

 • Duplex
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 67.68

Përshkrimi

Shitet banesa ne Gjakove 67.68m2 ne katin e 5-te te banimit me pamje nga parku. Posedon 1 dhome gjumi, 1 dhome qendrimi dhe kuzhine dhe 1 banjo. Ka ashensor te ri dhe aktiv. Banesa gjendet afer Qendres te Gjakoves Rruga UÇK.

Banesa eshte e gatshme per banim.

Detajet

Përditsuar më October 21, 2020 at 10:24 am
 • Çmimi: €34,000
 • Madhësia e pronës: 67.68 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Garage Size: 1
 • Lloji i Pronës: Duplex
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Rruga UQK
 • Qytet Gjakovë
 • Zip/Postal Code 50000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Qera Shitje
 • Qera Shitje