fbpx

SHITET BANESA

 • €34,000
Featured Ne shitje
Rruga UQK, Gjakovë
 • Duplex
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 67.68 m2

Overview

 • Duplex
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 67.68 m2

Description

Shitet banesa ne Gjakove 67.68m2 ne katin e 5-te te banimit me pamje nga parku. Posedon 1 dhome gjumi, 1 dhome qendrimi dhe kuzhine dhe 1 banjo. Ka ashensor te ri dhe aktiv. Banesa gjendet afer Qendres te Gjakoves Rruga UÇK.

Banesa eshte e gatshme per banim.

Details

Përditsuar më October 21, 2020 at 10:24 am
 • Price: €34,000
 • Property size: 67.68 m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Garage Size: 1
 • Property Type: Duplex
 • Property Status: Ne shitje
 • Address Rruga UQK
 • City Gjakovë
 • Zip/Postal Code 50000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Qera Shitje
 • Qera Shitje