fbpx

SHITET banesa në qendër, në rr.”Agim Ramadani” përballë Sllovenia Sport

 • €120,000
rr."Agim Ramadani", , Prishtinë
 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 54

SHITET banesa në qendër, në rr.”Agim Ramadani” përballë Sllovenia Sport

rr."Agim Ramadani", , Prishtinë
 • €120,000

Overview

 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 54

Përshkrimi

Banesë | SHITJE | Qendër | Kati 2 | 120.000euro
Banesa është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 54m² në fletëposeduese me këtë renditje:
-3 Njësi pune
-Banjo
-Ballkon dhe
-Bodrum rreth 10m²

Detajet

Përditsuar më December 18, 2020 at 9:42 am
 • Çmimi: €120,000
 • Madhësia e pronës: 54 m²
 • Lloji i Pronës: Banesa, Zyre
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa rr."Agim Ramadani"
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate