fbpx

SHITET banesa në Dragodan/Arbëri afër Minimax

 • €73,500
, Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 91.8

SHITET banesa në Dragodan/Arbëri afër Minimax

, Arbëri, Prishtinë
 • €73,500

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 91.8

Përshkrimi

Banesë | SHITJE | Arbëri | 91.8m² | Kati 3
Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 91.8m² me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Tualet dhe
-2 Ballkone

Detajet

Përditsuar më March 4, 2021 at 1:48 pm
 • Çmimi: €73,500
 • Madhësia e pronës: 91.8 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 1.5
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate