fbpx

SHITET banesa në Dragodan/Arbëri afër Minimax

 • $73,500
afër Minimax
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1.5
 • Bathrooms
 • 91.8m2

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1.5
 • Bathrooms
 • 91.8m2

Description

Banesë | SHITJE | Arbëri | 91.8m² | Kati 3
Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 91.8m² me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Tualet dhe
-2 Ballkone

 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Area Arbëri
 • Country Kosovë

Details

Updated on March 4, 2021 at 1:49 pm
 • Price: $73,500
 • Property size: 91.8m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1.5
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Omega Real Estate

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate