fbpx

Shitet Banesa në Bregun e Diellit

 • €1,150
, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 107

Shitet Banesa në Bregun e Diellit

, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • €1,150

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 107

Përshkrimi

Te furra ”Qerimi 1”, afer shkolles ”Ismail Qemaili” kati 1, 107m2, me kushte shumë të mira banimi, e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
Dhomë e dites me kuzhinë,
3 dhoma gjumi,
banjo,
depo, dhe
ballkon.

Detajet

Përditsuar më March 5, 2021 at 2:08 pm
 • Çmimi: €1,150
 • Madhësia e pronës: 107 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Monopol Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri