fbpx

Shitet banesa në Bregun e Diellit

 • €95,000
në Bregun e Diellit, afër rrugës B, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 87

Shitet banesa në Bregun e Diellit

në Bregun e Diellit, afër rrugës B, , Prishtinë
 • €95,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 87

Përshkrimi

Shitet banesa në Bregun e Diellit, afër rrugës B Prishtinë.
Banesa është e mobiluar komplet dhe moderne.
Sipërfaqja: 87m² “neto”
Banesa ka këtë renditje:
Dhomë dite me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Wc
Koridor
Ballkona
Garazha dhe podrumi (20m²)

Detajet

Përditsuar më November 10, 2020 at 2:48 pm
 • Çmimi: €95,000
 • Madhësia e pronës: 87 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Garage Size: 20
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Bregun e Diellit, afër rrugës B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
A.P Shtëpia e Re

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
A.P Shtëpia e Re
 • A.P Shtëpia e Re