fbpx

SHITET Banesa me Fletë Poseduese

 • €87,000
në Rr.”Muharrem Fejza ”, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80

SHITET Banesa me Fletë Poseduese

në Rr.”Muharrem Fejza ”, Mati 1, Prishtinë
 • €87,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80

Përshkrimi

SHITET Banesa me Fletë Poseduese, Sip.80m² në Rr.”Muharrem Fejza ” në Matin 1+ Garazhda me Depo
SHITET Banesa me Fletë Poseduese, Sip.80m² në Rr.”Muharrem Fejza ” në Matin 1+ Garazhda me Depo në katin e 2-të. Banesa në fjalë shitet e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi sic edhe shifet në foto, me rënditje të përshtatshme dhe hapsirë skajshmerisht të mirë për shfrytëzim. E ndërtuar në vitin 2019,cilësi e lartë, dyer dhe dritare kualitative ( dritaret me 2 xhama sezonal), duke poseduar 2 ashensor ,parking të brendshëm dhe të jashtëm jan vetëm disa nga karakteristikat e kësaj banese.
Banesa ka këtë rënditje :
Salloni bashk me kuzhinë;
2 dhoma të gjumit ;
Banjo;
Depo (shpajz);
Koridori; dhe
Terasë

Detajet

Përditsuar më December 24, 2020 at 9:43 am
 • Çmimi: €87,000
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Rr.”Muharrem Fejza ”
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike
 • ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike