fbpx

Shitet banesa 90m² në Kalabri kompleksi “Riera” përballë Spitalit Amerikan

 • €67,500
Featured Ne shitje
kompleksi "Riera" përballë Spitalit Amerikan, Kalabri, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 90m2
Featured Ne shitje
kompleksi "Riera" përballë Spitalit Amerikan, Kalabri, Prishtinë
 • €67,500

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 90m2

Description

Banesa është në lagjen Kalabria, ndertim i “LESNA” perballë “Spitalit Amerikan”, banesa eshte ne katin e 8(nuk është kati i fundit)2 lifta, ka siperfaqe prej 90m2 me këtë renditje: Dhomë dite Kuzhinë 2 Dhoma te gjumit Banjo Wc dhe Ballkon

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:21 am
 • Price: €67,500
 • Property size: 90m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • Address kompleksi "Riera" përballë Spitalit Amerikan
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kalabri
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate