fbpx

SHITET Banesa 87 m² 1+2

 • €75,000
në Kalabri, Kalabri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 87

SHITET Banesa 87 m² 1+2

në Kalabri, Kalabri, Prishtinë
 • €75,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 87

Përshkrimi

SHITET Banesa 87 m² 1+2 URGJENT në Kalabri tek Kompleksi RIERA në Prishtinë

Banesa eshte ne Objektin e Kompanise Lesna, Kompleksin RIERA ne Kalabri (Riera eshte kompleksi me ekskluzive qe ka kompania ndertimore Lesna dhe mundemi me thënë nder objektet me te mira ne Kalabri). Banesa eshte me leje te ndertimit dhe ka siperfaqe 87.17 m2, ne katin e 1-rë te banimit, e cila eshte shume e shfrytezushme edhe per banim edhe per biznes (se mund te perdoret per zyre, ordinanc, laborator per shkak te pamjes dhe lokacionit shume te shfrytezushem qe ka) eshte e gatshme per banim, me ngroje qendrore me Termokos.

Sallonin,
Kuzhinen,
2 dhoma te Gjumit,
2 ballkona (njeri me pamje nga rruga kryesore e tjetri nga mbrapa),
Banjo dhe
WC

Detajet

Përditsuar më October 23, 2020 at 9:11 am
 • Çmimi: €75,000
 • Madhësia e pronës: 87 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Kalabri
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kalabri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike
 • ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike