fbpx

SHITET banesa 62.6m² te Prishtina e Re, përballë Gjykatës

 • €840
Prishtina e Re, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 62.6

SHITET banesa 62.6m² te Prishtina e Re, përballë Gjykatës

Prishtina e Re, , Prishtinë
 • €840

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 62.6

Përshkrimi

SHITET banesa 62.6m² te Prishtina e Re, përballë Gjykatës
Banesë | SHITJE | Prishtina Re | 62.6m² | Kati 2
Banesa është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 62.6m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon.
Çmimi i banesës është 840euro/m² i negociueshëm.
*Kontrata bëhet te NOTERI

Detajet

Përditsuar më December 16, 2020 at 1:16 pm
 • Çmimi: €840
 • Madhësia e pronës: 62.6 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Prishtina e Re
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate